Fysio Active | Claudicatio-Intermittens/Etalagebenen

Claudicatio Intermittens/Etalagebenen

De oorzaak van claudicatio intermittens is slagaderverkalking (atherosclerose) in de benen.  Dit kan leiden tot een vernauwing of verstopping van de bloedvaten, waardoor minder zuurstof naar de spieren wordt getransporteerd. Spieren hebben zuurstof nodig om goed te kunnen functioneren. Bij lichamelijke inspanning, zoals lopen, hebben uw beenspieren meer zuurstof nodig dan door de vernauwde slagaders kan worden aangevoerd. Dit zuurstoftekort in de beenspieren zorgt voor verzuring, die u ervaart als pijn, kramp, tintelingen of een stijf gevoel. Door rust te nemen, vermindert de behoefte aan zuurstof in de beenspieren en verdwijnt dit pijnlijke gevoel vaak binnen enkele minuten.

Looptraining onder begeleiding van een gespecialiseerde fysiotherapeut zorgt ervoor dat de pijnvrije en maximale loopafstand wordt vergroot. Ook de pijntolerantie en uithoudingsvermogen zullen worden verbeterd. Door het geven van de juiste informatie en adviezen zal ervoor gezorgd worden dat er een gezonde leefstijl wordt ontwikkeld.  

Met een verwijzing van de arts wordt het tot 37 behandelingen uit de basisverzekering vergoed. 

Voor meer informatie kunt u met ons contact opnemen via info@fysio-active.com of +31 (0)6 10 89 46 46

Weert Moesel

Bij Gezondheidscentrum Weert
Maaseikerweg 45
6005 AA, Weert

Contactpersoon:
Maikel Evers
+31 (0)6 10 89 46 46
+31 (0)495 23 00 03
maikel@fysio-active.com

Nederweert

Voorheen Topfysiotherapie Knapen
Sint Willibrordusstraat 12
6031 CZ, Nederweert

Contactpersoon:
Jean-Paul Parren
+31 (0)495 51 91 15
jean-paul@fysio-active.com

Nederweert

Sportcentrum de Bengele
De Bengele 8
6031 TZ, Nederweert

Contactpersoon:
Huub Boosten
+31 (0)495 51 91 15
huub@fysio-active.com

Stramproy

Bij ReLife-Fitness
Amentstraat 17 B
6039 RA, Stramproy

Contactpersoon:
Nicole Custers
+31 (0)6 23 10 17 66
nicole@fysio-active.com

Heythuysen

Bij Anytime Fitness
Dorpstraat 13
6093 AE, Heythuysen

Contactpersoon:
Guido Lemmens
+31 (0)6 46 20 72 64
guido@fysio-active.com

Herten

Fysio4kids
Julianaplein 15
6049 BS, Herten

Contactpersoon:
Lonneke Moonen
+31 (0)6 12 12 15 69
info@fysio4kidslimburg.nl

Someren

Kerkstraat 4
5711 GV, Someren

Contactpersoon:
Aron van Houts
+31 (0)6 45 47 58 58
aron@fysio-active.com