Fysio Active | Echografie

Echografie

Wat is echografie?

Echografie is in de literatuur beter bekend als Musculo Skeletal Ultrasound afgekort MSU. Het wordt gebruikt als toevoeging bij een onderzoek voor bijvoorbeeld fysiotherapeuten. Voor de beeldvorming bij echografie wordt bij Fysioactive gebruik gemaakt van apparaat hoogfrequente geluidgolven. Deze geluidsgolven worden pijnloos het lichaam ingestuurd waarna deze via de organen weer terug gestuurd worden. Het apparaat zet deze geluidsgolven om in beeld. De fysiotherapeut van Fysioactive kan vervolgens deze beeldvormige diagnostiek gebruiken als toevoeging bij zijn onderzoek. Doordat er tijdens het onderzoek gebruik gemaakt kan worden van beeldopname is het mogelijk afwijkingen gedetailleerder vast te stellen.

Wat voegt echografie toe bij een behandeling door een fysiotherapeut?

• Beeldvorming is een snelle manier om een klacht duidelijk in beeld te brengen voor de patiënt.
• Het kan herhaaldelijk op het lichaam uitgevoerd worden zonder dat het enige schade toebrengt.
• Door de toevoeging van beeld kan een behandeling gerichter plaatsvinden.
• Het heeft de mogelijkheid om beeldvorming tijdens bewegingen weer te geven.

Weert Moesel

Bij Gezondheidscentrum Weert
Maaseikerweg 45
6005 AA, Weert

Contactpersoon:
Maikel Evers
+31 (0)6 10 89 46 46
+31 (0)495 23 00 03
maikel@fysio-active.com

Nederweert

Voorheen Topfysiotherapie Knapen
Sint Willibrordusstraat 12
6031 CZ, Nederweert

Contactpersoon:
Jean-Paul Parren
+31 (0)495 51 91 15
jean-paul@fysio-active.com

Nederweert

Sportcentrum de Bengele
De Bengele 8
6031 TZ, Nederweert

Contactpersoon:
Huub Boosten
+31 (0)495 51 91 15
huub@fysio-active.com

Stramproy

Bij ReLife-Fitness
Amentstraat 17 B
6039 RA, Stramproy

Contactpersoon:
Nicole Custers
+31 (0)6 23 10 17 66
nicole@fysio-active.com

Heythuysen

Bij Anytime Fitness
Dorpstraat 13
6093 AE, Heythuysen

Contactpersoon:
Guido Lemmens
+31 (0)6 46 20 72 64
guido@fysio-active.com

Herten

Fysio4kids
Julianaplein 15
6049 BS, Herten

Contactpersoon:
Lonneke Moonen
+31 (0)6 12 12 15 69
info@fysio4kidslimburg.nl

Someren

Kerkstraat 4
5711 GV, Someren

Contactpersoon:
Aron van Houts
+31 (0)6 45 47 58 58
aron@fysio-active.com