Fysio Active | Team

Fysiotherapie

Wat kan fysiotherapie voor u betekenen?

De behandeling richt zich op mensen, van topsporter tot chronisch zieken en van jong tot oud, met klachten aan het houdings- en bewegingsapparaat. Er is veel aandacht voor leefstijlbeleid en zelfmanagement.
De fysiotherapeut doet een lichamelijk onderzoek, stelt een behandelplan of trainingsplan op en bespreekt dat met de patiënt. Door een actieve benadering is de patiënt mede verantwoordelijk voor zijn genezing. De fysiotherapeut speelt hierbij een ondersteunende en coachende rol waarin de patiënt centraal staat.

Het doel van een behandeling fysiotherapie kan bijvoorbeeld zijn:

• Functionaliteit van (deel)gebieden van het lichaam verbeteren
• Optimaal functioneren binnen de grenzen van een chronische aandoening
• Pijn verminderen
• Fysiek sterker worden
• Rugklachten verminderen
• Bewegingsangst overwinnen
• Mobiliteit verbeteren
• Meer energie hebben

Weert Moesel

Bij Gezondheidscentrum Weert
Maaseikerweg 45
6005 AA, Weert

Contactpersoon:
Maikel Evers
+31 (0)6 10 89 46 46
+31 (0)495 23 00 03
maikel@fysio-active.com

Nederweert

Voorheen Topfysiotherapie Knapen
Sint Willibrordusstraat 12
6031 CZ, Nederweert

Contactpersoon:
Jean-Paul Parren
+31 (0)495 51 91 15
jean-paul@fysio-active.com

Nederweert

Sportcentrum de Bengele
De Bengele 8
6031 TZ, Nederweert

Contactpersoon:
Huub Boosten
+31 (0)495 51 91 15
huub@fysio-active.com

Stramproy

Bij ReLife-Fitness
Amentstraat 17 B
6039 RA, Stramproy

Contactpersoon:
Nicole Custers
+31 (0)6 23 10 17 66
nicole@fysio-active.com

Heythuysen

Bij Anytime Fitness
Dorpstraat 13
6093 AE, Heythuysen

Contactpersoon:
Guido Lemmens
+31 (0)6 46 20 72 64
guido@fysio-active.com

Herten

Fysio4kids
Julianaplein 15
6049 BS, Herten

Contactpersoon:
Lonneke Moonen
+31 (0)6 12 12 15 69
info@fysio4kidslimburg.nl

Someren

Kerkstraat 4
5711 GV, Someren

Contactpersoon:
Aron van Houts
+31 (0)6 45 47 58 58
aron@fysio-active.com