Fysio Active | Mulligan Therapie

Mulligan Concept

Bij een trauma of sportblessure ontstaan niet alleen spierblessures of pijnklachten maar vaak ook een positiefout van een gewricht. Ga je trainen met deze positiefout dan zal er altijd een restklacht overblijven en zal het herstel worden vertraagd. Vanwege de pijnprikkel en positiefout van het gewricht beweegt het lichaam (onbewust) op een andere manier, waardoor een klacht geen kans krijgt om in zijn geheel te herstellen.

Het Mulligan concept is het manueel corrigeren van een positiefout van het gewricht waarbij de pijnlijke beweging  actief door de cliënt wordt uitgevoerd. Dus zowel de fysiotherapeut en de cliënt zijn actief bezig waardoor  de functie van het gewricht snel en pijnvrij wordt hersteld. Het lichaam wordt hierdoor getraind in het juist en pijnvrij bewegen wat een snel herstel oplevert. De  dagelijkse werkzaamheden kunnen sneller worden opgepakt en sporters kunnen eerder aan de slag. Hierdoor hoeven cliënten niet uren in de trainingszaal door te brengen met oefeningen die ze liever niet uitvoeren. Het Mulligan concept kan worden toegepast in ons gehele bewegingsapparaat.

Weert Moesel

Bij Gezondheidscentrum Weert
Maaseikerweg 45
6005 AA, Weert

Contactpersoon:
Maikel Evers
+31 (0)6 10 89 46 46
+31 (0)495 23 00 03
maikel@fysio-active.com

Nederweert

Voorheen Topfysiotherapie Knapen
Sint Willibrordusstraat 12
6031 CZ, Nederweert

Contactpersoon:
Jean-Paul Parren
+31 (0)495 51 91 15
jean-paul@fysio-active.com

Nederweert

Sportcentrum de Bengele
De Bengele 8
6031 TZ, Nederweert

Contactpersoon:
Huub Boosten
+31 (0)495 51 91 15
huub@fysio-active.com

Stramproy

Bij ReLife-Fitness
Amentstraat 17 B
6039 RA, Stramproy

Contactpersoon:
Nicole Custers
+31 (0)6 23 10 17 66
nicole@fysio-active.com

Heythuysen

Bij Anytime Fitness
Dorpstraat 13
6093 AE, Heythuysen

Contactpersoon:
Guido Lemmens
+31 (0)6 46 20 72 64
guido@fysio-active.com

Herten

Fysio4kids
Julianaplein 15
6049 BS, Herten

Contactpersoon:
Lonneke Moonen
+31 (0)6 12 12 15 69
info@fysio4kidslimburg.nl

Someren

Kerkstraat 4
5711 GV, Someren

Contactpersoon:
Aron van Houts
+31 (0)6 45 47 58 58
aron@fysio-active.com