Fysio Active | Sportrevalidatie

Sportfysiotherapie

In Nederland sporten jaarlijks zo’n 11 miljoen mensen die samen 3,5 miljoen sportblessure oplopen. Hiervan ontstaan er 2,7 miljoen plotseling waarbij knie- en enkelblessures het meest voorkomen.

Sportfysiotherapie is een specialisatie binnen de fysiotherapie. De sportfysiotherapeut behandelt patiënten die na ziekte of blessures weer aan het werk willen en/of weer willen sporten. Hij begeleidt en adviseert  sporters die hun sport op hoog niveau willen beoefenen. Daarnaast ziet de sportfysiotherapeut ook andere (kwetsbare) doelgroepen, zoals ouderen en kinderen, bij wie sport wordt ingezet als onderdeel van de therapie.

De therapie richt zich niet alleen op het herstel van de getroffen gewrichten, maar kan ook bedoeld zijn om juist die lichaamsdelen te trainen die nog wel belastbaar zijn.

Weert Moesel

Bij Gezondheidscentrum Weert
Maaseikerweg 45
6005 AA, Weert

Contactpersoon:
Maikel Evers
+31 (0)6 10 89 46 46
+31 (0)495 23 00 03
maikel@fysio-active.com

Nederweert

Voorheen Topfysiotherapie Knapen
Sint Willibrordusstraat 12
6031 CZ, Nederweert

Contactpersoon:
Jean-Paul Parren
+31 (0)495 51 91 15
jean-paul@fysio-active.com

Nederweert

Sportcentrum de Bengele
De Bengele 8
6031 TZ, Nederweert

Contactpersoon:
Huub Boosten
+31 (0)495 51 91 15
huub@fysio-active.com

Stramproy

Bij ReLife-Fitness
Amentstraat 17 B
6039 RA, Stramproy

Contactpersoon:
Nicole Custers
+31 (0)6 23 10 17 66
nicole@fysio-active.com

Heythuysen

Bij Anytime Fitness
Dorpstraat 13
6093 AE, Heythuysen

Contactpersoon:
Guido Lemmens
+31 (0)6 46 20 72 64
guido@fysio-active.com

Herten

Fysio4kids
Julianaplein 15
6049 BS, Herten

Contactpersoon:
Lonneke Moonen
+31 (0)6 12 12 15 69
info@fysio4kidslimburg.nl

Someren

Kerkstraat 4
5711 GV, Someren

Contactpersoon:
Aron van Houts
+31 (0)6 45 47 58 58
aron@fysio-active.com