Openingstijden

Maandag – Vrijdag van 08:00 tot 20:00
Zaterdag van 09:00 tot 12:00
Zondag enkel op afspraak of in noodgevallen

Tarieven

  • Screening n.a.v. Directe Toegankelijkheid Fysiotherapie(DTF)€ 14

  • Intake en onderzoek na screening n.a.v. DTF€ 40

  • Zitting fysiotherapie€ 30

  • Zitting fysiotherapie met toeslag uitbehandeling (aan huis)€ 40

  • Eenmalig fysiotherapeutisch consult€ 54

  • Intake en onderzoek na verwijzing met toeslag uitbehandeling (aan huis)€ 50

Partners

FysioActive werkt op elke locatie met verschillende disciplines samen.
Hieronder vindt U de verschillende samenwerkingsverbanden van FysioActive:

Relife Fitness

Amentstraat 17 B
6039 RA Stramproy
+31 (0)495 56 20 23
info@relife-fitness.nl
www.relife-fitness.nl

Gezondheidscentrum Weert

Maaseikerweg 45
6005 AA Weert

Anytime Fitness

Dorpstraat 13
6093 AE Heythuysen
+31 (0)475 20 10 05
www.anytimefitness.nl

Laco Sportcentrum

Winnerstraat 1
6031 NK Nederweert
+31 (0)495 62 59 25
nederweert@laco.eu
www.laco.eu

AfsprakenApp

Wij gebruiken ook de afspraken app. Klik hier voor meer informatie. 

Klachten en opmerkingen

Klachten of opmerkingen kunt u bij ons kenbaar maken bij de betreffende fysiotherapeut, u kunt bellen naar Dhr. Guido Lemmens +31 (0)6 46 20 72 64 of een email sturen naar: info@fysio-active.com

Wanneer een klacht, met betrekking tot fysiotherapie of daaraan gerelateerde activiteiten, dusdanig is dat deze niet met uw behandelend fysiotherapeut of zijn of haar leidinggevende besproken kan worden, kunt u terecht bij de klachtencommissie van het KNGF. Meer informatie hierover kunt u vinden op: www.defysiotherapeut.com.

Weert Moesel

Bij Gezondheidscentrum Weert
Maaseikerweg 45
6005 AA, Weert

Contactpersoon:
Maikel Evers
+31 (0)6 10 89 46 46
+31 (0)495 23 00 03
maikel@fysio-active.com

Nederweert

Voorheen Topfysiotherapie Knapen
Sint Willibrordusstraat 12
6031 CZ, Nederweert

Contactpersoon:
Jean-Paul Parren
+31 (0)495 51 91 15
jean-paul@fysio-active.com

Nederweert

Sportcentrum de Bengele
De Bengele 8
6031 TZ, Nederweert

Contactpersoon:
Huub Boosten
+31 (0)495 51 91 15
huub@fysio-active.com

Stramproy

Bij ReLife-Fitness
Amentstraat 17 B
6039 RA, Stramproy

Contactpersoon:
Nicole Custers
+31 (0)6 23 10 17 66
nicole@fysio-active.com

Heythuysen

Bij Anytime Fitness
Dorpstraat 13
6093 AE, Heythuysen

Contactpersoon:
Guido Lemmens
+31 (0)6 46 20 72 64
guido@fysio-active.com

Herten

Fysio4kids
Julianaplein 15
6049 BS, Herten

Contactpersoon:
Lonneke Moonen
+31 (0)6 12 12 15 69
info@fysio4kidslimburg.nl

Someren

Kerkstraat 4
5711 GV, Someren

Contactpersoon:
Aron van Houts
+31 (0)6 45 47 58 58
aron@fysio-active.com